Три відважних мачо - Луїс Бонюель, Сальвадор Далі і Федеріко Гарсіа Лорка валандаються по Толедо намагаючись знайти той самий стіл і при цьому пробираючись крізь хащі християнської, йудейської та арабської містики. Дорогою Луїс хватає усіх дівчат за дупи та інші частини тіла, Далі мучиться дитячими комплексами, а Гарсіа Лорка розповідає про свій сон, де його розстріляють. Маса задволення, всім дивитись.
№2 Місто Бога - теж гарне, хоча й бразильске кіно.
Кіно про дітей, що виросли в занедбаному містечку біля великого міста. Ну, те, що називається 5-й зразковий СМТ імені турецького комуніста Залупа Хуйбердиєва. Роботи нема, розваг нема, зате багацько трави і зброї. Герої ростуть, закохуються, не женяться, курять, стріляють і вбивають. Чим ближче до фіналу, тим більше стріляють і вбивають. Незважаючи на цілком песиместичний сюжет герої напрочуд симпатичні. Рекомендую.
№3 Ірена Карпа - "Фройд би плакав"
Всіх вітаю, бо в нас є принаймі одна модна українська книжка. Старий хитрий Фройд навряд чи навіть позіхнув з проблем головної героїні. Як на мене вони цілком типові для її віку. Взагалі сюжет як би то сказати - коротше він трохи є. Зате атрибутика чудова - коханець скандинав, подорожі Непалом та Берліном, модні тусовки, та трагічні роздуми під травою. Рекомендую для вивчення дівчатам у пубертатному періоді.
№4 Сергій Жадан - "Депеш Мод"
Степан Галябарда - то множина! Пам’ятай про це, товаришу! Найкраща прочитана книжка за чотири роки. Миттіво розібрав на цитати. Не можу оцінити об’єктино, бо по-перше персонажі дещо нагадують нашу тусовку в старі добрі часи, по-друге - книжка про Харків, який я теж дуже люблю. Загалом це подорож у пошуках себе, хоча герої шукають зовсім не себе і зовсім не там, де треба. Якщо хтось засумнівається, чи можливі події та герої описані в книжці - однозначно можливі. Читати? Так!